Opłacalność oferty pracowni architektury

Pracownia architektury oferuje gotowe projekty domów jednorodzinnych oraz projekty w zabudowie bliźniaczej i szeregowej dla deweloperów.

Spośród domów jednorodzinnych można wybrać między innymi jeden z wielu gotowych projektów na dom parterowy lub piętrowy, z poddaszem użytkowym lub nawet dom dwulokalowy.

Po dokonaniu wyboru konkretnego projektu domu taniego w budowie zwykle przychodzi czas na jego adaptację. Przy czym pracownia FAAB wprowadza wszelkie wymagane przez klienta zmiany w taki sposób, by projekt był dostosowany do jego indywidualnych potrzeb i oczekiwań, zachowując przy tym pełną funkcjonalność przyszłego domu. Koszt projektu domu zależy od jego wielkości i wprowadzonych zmian do projektu. Istnieje tu możliwość uzyskania 10% rabatu.

Deweloperom proponujemy ciekawe architektonicznie, a przy tym funkcjonalne rozwiązania, które z pewnością zainteresują przyszłych nabywców lokali mieszkaniowych. Wśród proponowanych projektów można wyróżnić propozycje domów w stylu tradycyjnym lub nowoczesnym, charakteryzujących się zapewnieniem pełnej funkcjonalności pomimo nieznacznej powierzchni.

Warto podkreślić, że w przypadku wielu gotowych projektów domów jednorodzinnych istnieje możliwość ich adaptacji do zabudowy bliźniaczej.
Dodatkowo deweloperom oferujemy nieodpłatne wsparcie architekta w wyborze optymalnych rozwiązań, pozwolenie na zmiany w projektach czy lustrzane odbicie projektów, a nawet atrakcyjny rabat zależny od ilości zakupionych projektów.
Ceny poszczególnych projektów są negocjowane z deweloperami.

Warto zaznaczyć, że pracownia architektury Słoneczne współpracuje z firmą doradztwa finansowego, umożliwiając zwrot kosztów poniesionych na zakup projektu katalogowego. Poziom zwrotu kosztów może wynieść maksymalnie 50% wartości projektu. Inną z promocji jest też możliwość dokupienia kosztorysu projektu w korzystnej cenie.

Okiem reportera

hobby

rozrywka

czas wolny