Nieustająca wilgoć w naszym mieszkaniu, która zaczęła coraz bardziej odbijać się na naszym zdrowiu, spowodowała, że musieliśmy pomyśleć o efektywnym sposobie osuszenia naszego mieszkania.

Zanim przystąpiliśmy do procesu eliminowania zbytniej wilgoci w naszym mieszkaniu, musieliśmy zbadać przyczynę, która stała za permanentnie utrzymującą się wilgocią w naszym mieszkaniu. Jako, że mieszkaliśmy w bloku mieszkalnym na parterze, bezpośrednio na piwnicą, okazało się, że głównym winowajcą stale utrzymującej się w naszym mieszkaniu wilgoci była nieszczelna główna rura w naszym pionie, która była pęknięta.
Zgłosiwszy ten incydent do zarządu administracyjnego w naszym budynku, postanowiliśmy domagać się odszkodowania za niedopełnione obowiązki ze strony spółdzielni mieszkaniowej oraz domagaliśmy się zawrotu za konieczne leki, których musieliśmy używać w związku z negatywnymi skutkami działającej w mieszkaniu wilgoci. Dzięki pomocy mojego kolegi, udało nam się wynająć specjalne osuszacze powietrza, które pomogły nam w znacznym wyeliminowaniu natrętnej wilgoci. Wynajem osuszaczy powietrza był nieporównywalnie tańszy od skuwania całego tynku, robienia gładzi oraz ponownego kładzenia kafelek, których skucie również byłoby nieodzowne. 
Firma o nazwie M sprawiła nam wiele radości oraz bardzo rzetelnie podeszła do naszego problemu. Udało nam się ustalić z naszą administracją, że koszty związanie z osuszaniem naszego mieszkania, będą w całości pokryte przez spółdzielnię mieszkaniową, której uchybienia udało nam się udowodnić. Znowu możemy cieszyć się dogodnymi warunkami mieszkalnymi.

Okiem reportera

osuszacze powietrza

osuszanie mieszkań w Warszawie

wynajem osuszaczy powietrza